Kategorie
Kampaně
Kontakty

+420774437268

ProfiTAB CZ
Žlutá 468, 760 01 Zlín
Česká republika

Po - Pá: 8:00 - 17:30 hod
So - Ne: zavřeno

Loga dodavatelů:

  


..

..

Google+

Tabule na pojezdu ProfiTAB (DUBNO)

Tabule na pojezdu ProfiTAB (DUBNO)Přiblížit
AkceDoporučujeme

Inovovaná tabule DUBNO s keramickým povrchem, který má velmi tvrdý a otěruvzdorný povrch na popis křídou nebo fixem, na časté použití hlavně v školách, zarámovaná hliníkovým rámem povrchově upraveným přírodním eloxem s plastovými oblými rohy šedé barvy.

Dostupnost:Do 3 týdnů
Záruka36 měsíců
Cena bez DPHod 0 Kč
Cena s DPHod 0 Kč

Cena od: 13 990 Kč bez DPH

ks

Magnetické keramické tabule s velmi tvrdým a otěruvzdorným povrchem na časté použití hlavně ve školách, zarámované hliníkovým rámem povrchově upraveným přírodním eloxem s plastovými oblými rohy šedé barvy – konstrukce standard. Jednotlivé magnetické povrchy trojdílné tabule mohou být keramické bílé nebo zelené, povrhcy lze kombinovat i s potiskem. Praktická možnost použití magnetů. K tabulím je možné dodat stojan, magnety, fixy, stěrky, čističe, magnetický držák fixů.

Stojany k trojdílným tabulím umožňují pohyb trojdílné tabule ve vertikálním směru. Uplatnění těchto stojanů je hlavně v základních školách. Stojan umožňuje velmi lehký pohyb tabule! Robustní odkládací lišty z přírodně eloxovaného hliníku s plastovými chrániči na koncích slouží na odkládání fixů, křídy, stěrek, houby atd. Posuv stojanu Vertikal je řešen pokrokovější konstrukcí - řetězovým převodem s kluzným uložením pohyblivých částí s tlumením v koncových polohách, čímž je zabezpečen tichý a lehhký posuv tabule bez vzpříčení. Stojan se standardně upevňuje na stěnu.

Příplatek za vypálený rastr, linky nebo notovou osnovou - 1000 Kč/m2 bez DPH.