Kategorie
Kampaně
Kontakty

+420774437268

ProfiTAB CZ
Žlutá 468, 760 01 Zlín
Česká republika

Po - Pá: 8:00 - 17:30 hod
So - Ne: zavřeno

Loga dodavatelů:

  


..

..

Google+

DOPRAVA

Zboží je zákazníkovi odesíláno přímo z distribučních skladů a center. K rozesílání využíváme přepravní společnosti PPL, DPD, CSND a Toptrans. Pokud není zboží objednáno na dobírku, přepravci se neplatí žádná částka za dopravu zboží. Veškeré platby probíhají pouze mezi zákazníkem a firmou ProfiTAB.

Při přepravě může dojít k poškození obalu nebo poškození zboží. Ne vždy, když je poškozen obal, je poškozeno i zboží a ne vždy, když je obal v pořádku, je v pořádku i zboží! Proto je nutné při převzetí pečlivě zboží překontrolovat. V případě, že povaha zboží vyžaduje pečlivou kontrolu (výpočetní technika, projekční technika, vitríny, tabule), je nutné ji provést neprodleně po převzetí. V případě poškození obalu vytvořit s řidičem zápis. V případě odmítnutí sepsání zápisu zboží nepřebírejte!

Ceny dopravy:

Cena dopravy se liší v závislosti na hmotnosti zboží a vzdálenosti, kam se zboží posílá. Vše se řídí platnými ceníky daných přepravních společností. Před odesláním objednávky je vždy volba přepravy s vyčíslením ceny.  Je nutné zvolit správnou cenu dle příslušného zboží (viz popis).

PLATBY

Platba je u naší firmy možná několika způsoby. Registrovaným zákazníkům umožňujeme nákup na fakturu. Neregistrovaní zákazníci mohou nakupovat na dobírku nebo zálohovou fakturu.